MÖBLER / Sittgrupper / Salongsgrupp 5293171
nr 529 3171
Salongsgrupp
Jugend, 9 del [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 9 juni 2008
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.
Salongsgrupp
nr 529 3171
Salongsgrupp
Utrop: | 6.000 kr |
Såld: | 5.000 kr |
måndag 9 juni 2008 |
Jugend